Aksident tragjik me 4 viktima në Greqi, humb jetën 19-vjeçarja shqiptare

Një 19-vjeçare shqiptare humbi jetën sot në një aksident me katër viktima, në autostradën Igumenica-Preveza, në Kastrosikia. Dy makina janë përplasur duke u shkatërruar plotësisht. Plot 9  zjarrfikës kanë nxjerrë 4 trupat nga automjetet e shkatërruara, por ishte shumë vonë.Në aksident kanë humbur jetën vajza 19-vjeçare dhe dy shokë të saj grekë, 19 vjeç e … Continue reading Aksident tragjik me 4 viktima në Greqi, humb jetën 19-vjeçarja shqiptare