Basha sfidon publikisht Ramën: E ftoj në debat, ka afat deri në…


Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka ftuar në debat kryeministrin Edi Rama

Prej 2006 e kam ftuar z.Rama në debat dhe ka refuzuar.

Debati i fundit që z.Rama ka bërë, është në vitin 2000. Që nesër.

Që nesër e deri me 25 prill, kur të dojë është i ftuar në debat” – tha Basha në një intervistë për Syri TV. ©LAPSI.