Bente magji por u kap mat nga familjaret ne Fier.


Nje mesazh i mbritur ne JOQ nga nje familje ne fier e cila kishte kapur ne flagrance nje grua duke hedhur sende qe presupozonin magji ne drejtim te kasaj familje.

Ja cfare shkruante familja ne sulm

“Pershendetje JOQ .

Un qe po ju shkruaj jam nje qytetar nga fieri dhe dua te demaskoj nje person te cilin e kam kapur sot ne oren 05:40 para deres se shpise ku banoj duke riperseritur veprime sataniste per mua dhe familjen. Kjo eshte Lumturi Nallbani nga fieri dhe i them publikisht qe mos te mari me guximin te afrohet perndryshe do e dergojme ceshtjen ne polici . Po ju dergoj me foto disa nga gjerat qe kjo shtriga ka hedhur dhe foton e kapjes.
Ju lutem publikojeni dhe anonim.
Faleminderit dhe zoti ju ruajt nga kto njerez 🙏” @ Fier