Komentoi në FB të Taulant Ballës, mësuesja pushohet nga puna


Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një rast flagrant të pushimit nga puna të një mësueseje vetëm për shkak të një komenti në Facebook-un e kryetarit të Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla.

Ish-kryeministri publikon këtë SMS: “Pershendetje z.Berisha. Do te dergoj dy foto. Zonja ne fjale eshte demokrate dhe mesuese prej 20 vjetesh. Ka komentuar perpara disa ditesh tek faqja Taulant Balles dhe mbas disa ditesh drejtoresha e shkolles i sjell sms per largimin nga puna. Ne qofte se ke mundesi publikoje. Ishalla e shpetojme. Ështe demokrate e flakte” – thuhet në SMS. ©LAPSI.al

No photo description available.
No photo description available.